Novinky na jaře 2016

Koukám, že aktualizaci blogu pěkně zanedbávám. Role bloggerky se u nás v rodině totiž zhostila Péťa a její Prošikulky.cz a v takové konkurenci se nedá v klidu pracovat a psát.

Za dobu od posledního postu se toho událo hrozně moc. V létě jsem odešel z Proděti a ECH a vrátil se zpátky do Liberce. Úspora času, když se denně nedojíždí z Liberce do Prahy je neuvěřitelná.

Po pár týdnech volna jsem se s Mitonem pustil do nového projektu – Biano.cz. Je to inspirativní web o bydlení, takže pokud stavíte, renovujete a nebo si chcete jenom koupit něco hezkého domů, tak na Bianu najdete spoustu inspirací.

Péťa úspěšně píše svůj blog Prošikulky, kde má super návštěvnost přes 1000 lidí denně. Rozhodli jsme se pustit se i do anglické verze a ta postupně vzniká na Craftmag.com, kam bude Péťa dávat zatím obsah z Prošikulky a  následně budou nové věci vznikat rovnou v obou jazykových verzích.

O Péti blogu psala Burda Easy
O Péti blogu psala Burda Easy

Jo a abych nezapomněl, máme vlastně taky dvě děti 🙂 Ty nás pořád dokola zlobí, nebo jsou nemocné nebo zase zlobí, takže je to takový denodenní kolotoč běhání a starání. Ale jsou oba moc šikovní a máme z nich radost, to zas jo.

No a poslední novinka je, že se ze mě stal strejda, máme doma nový miminko – Elminku. Tady jsou všechny vnoučata s babičkou Maruškou 🙂

Babička se svýma vnoučátkama :)
Babička se svýma vnoučátkama 🙂
Šťastní rodiče s Elminkou
Šťastní rodiče s Elminkou
Terulka se hned kamarádí se sestřenkou :)
Terulka se hned kamarádí se sestřenkou 🙂

Tak já se zkusim polepšit a občas nějakou novinku přidat, ať to tu není aktualizované jednou za uherskej rok.

 

 

Napsat komentář